DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

    


 

  Tohle všechno už je historie, kterou jsme psali daleko daleko před festem a  na kterou budeme rádi vzpomínat:-))): 
dovolte abychom Vás opět pozvali na již v pořadí 4. ročník „Vašeho - našeho “AHOJLÉTOROCKFESTU", který vypukne v sobotu 15.8.2009 od 13,00 hodin v areálu Na Výstavišti v Přerově 
  Stejně jako na předcházejícím ročníku se držíme naší osvědčené filozofie, a naše krédo představit vždy některou z hvězd české rockové scény, a pak kapely, jejichž hudba se nám líbí, jsou v pohodě, a myslíme si, že mají na budoucí rockové hvězdy pořádně „našláplé“, zůstává nezměněno. Dáváme možnost jak známým kapelám, tak i méně známým, regionálním i odjinud, a snažíme se vyjít vstříc různým rockovým a metalovým stylům a o pestrost ve výběru kapel. 

  Na ročník 2009 jsme trošičku snížíli počet vystupujících kapel a zredukovali jsme je na 9 skupin, tak aby zůstalo více času pro samotné vystoupení kapel, více času na přestávku, přípravu aparatury a samozřejmě i na občerstvení a odpočinek pro Vás, taková je naše vize, a jak se nám podaří naplnit, musíte posoudit Vy sami. A koho tedy letos uslyšíte a uvidíte a na koho se můžete těšit?

   V první řadě máme připravenou „kapelu kapel“, kapelu která tvořila základy českého tvrdého rocku a potažmo českého heavy metalu, kapelu která je pro každého poctivého rockera pevně vryta v srdci a kapelu, jejíž vystoupení u nás je tak trochu splněním našich mladistvých snů, a není to nikdo jiný než legendární ostravský CITRON. Co o Citronech psát? Jejich hudba a jejich proslulost hovoří za vše, a kapela stále skvěle šlape, vyprodává sály, hraje na velkých akcích, připravuje další řadové CD a my se můžeme těšit jak na jejich legendární songy, tak i nové věci, a tohle vystoupení si určitě nebudete chtít nechat ujít, že ne?
    Další pecička: HAZYDECAY - již potřetí u nás a vždy úžasní s obrovskou energií a jejich emo-dance-core-nu-metal „trhá duši. Viva Olomouc- viva Hazydecay, to nám věřte a na "hejzíky" se těšte, to je šou, to je energie, to je nářez...
      Bez koho není Ahojléto Ahojlétem? No přece bez beňovské a dnes již pomalu legendární neortodoxně ortodoxní sebranky TCHOŘI, kteří šlapou, jsou neskonale vitální, energičtí a jednoduše řečeno "sví". Mošna a spol. jsou hold klasika, která nikdy nezklame, a jejich šou je určitě dalším zajímavým tahákem, vždyť tolik převleků nemá snad žádná kapela co známe:-), ale pozor o tom to jen není, protože hudebně zrají čím dál více a hraje jim to úžasně.
    Kdo vystoupí dále? No jasně: metalisti WITCH HAMMER– Jablunkovští chasníci se svým řízným heavy metalem, již 10 let působící na domácí rockové scéně, a stále více se prosazující. Skvělej sound, skvělé kytary, skvělej zpěv…Chcete-li slyšet opravdový heavík, tak tady ho máte ( a v angličtině).
    BESTILA: znáte ji? Ne? Tak to budete překvapeni, protože Jirka Karpjuk po odchodu z Krleš poskládal bandičku, jež předvádí sakra kvalitní speedek. Šlapačka, melodika, silné emotivní texty – tohle vše je předností těchto ústečáků, kteří o vystoupení u nás na Ahojlétě hodně stáli, protože ví, že publikum na našem-Vašem festě je naprosto skvělé a umí ocenit kvalitní hudbu, a my si myslíme, že jsme udělali hodně dobře, že jsme Bestilu pozvali, uvidíte.
   Šestkou v představujícím se pořadí kapel, a nebojte šestka není číslo děsu, to jsou naši skvělí přerováci s krásným a ušlechtile-poetickým názvem  SPOCENÁ UKLÍZEČKA. Jejich hudba to je parádička, pohodička, bigbítek, parádně zazpívanej, a klukům to šlape, hudba je baví, koncerty si užívají a navíc : jsou to „supertýpci“.
    Další představující se kapelou je pardubická partička s názvem PROMILE se svým thrash-ponk- metal-punkem. Pan zpěvák dokáže s hlasem neuvěřitelné věci, nebudete chápat a jejich muzika je svižná a skočná, plná energie a docela reálných textů.
    Předposlední bandou je hranická rocková formace TRAKTOR. "Capec" a jeho družina jsou naprosto v pohodě, hrají svůj melodický zpěvný rock, baví se, dovedou rozpumpovat publikum a vůbec – prostě pohodová kapela. Těšte se!!!
    Závěrečný realisticky-punkový majetínský SESSION. Při nich si užijí poctiví punkeři, protože kluci se s tím „nemastí a pevně v rukou svírají své punkové kořeny a Mário a spol. se nám předvedou ve vší punkové parádě.
 
 CITRON , HAZYDECAY, WITCH HAMMER, BESTILA,  TCHOŘI , PROMILE , SPOCENÁ UKLÍZEČKA , SESSION a TRAKTOR  - když to tak sečteme, máme na festivale namícháno naprosto jedinečnou a vyjímečnou legendu v historii československého rocku a heavymetalu, pak také parádní speedek, punk-metal, smrath-metal, tvrdej bigboš, originální emo-dance-core metal, pravý neortodoxní punk, vynikající heavy-metal a také melodický rock. To jde, ne?  
 

 

 

Vážení rockoví přátelé, takže už tu máme konec června a termín festu se neúprosně blíží. jak jsme již avízovali, v Beňově se bude areál opravovat, takže jsme dali hlavy dohromady a hledali náhradní místo a výsledek je, že cca na 99 procent(1 procento si necháváme rezervu) se akce uskuteční v přerově, v areálu na Výstavišti. čekáme ještě na nějaké věci ohledně povolení atd..., doufáme, že vše proběhne bez problémů, a jakmile to bude na tuuti, oficiálně to zveřejníme. nechceme z toho dělat žádnou monster akci, vše chceme jako  Beňově, takový "rodinný festiválek", prostory jsou ta m slušné, trošku to musíme uzpůsobit a myslíme, že by to mohlo být vna cenách vstupenek se to neprojeví, nebojte. Ofišl info bude tad y na stránkách a snad i noviny nám vyjdou vstříc. Chcete-li mít zabukované lístky, tak volejte na 728335508, 732478652, necháme Vám je u vstupného na Vaše jméno, za cenu v předprodeji, takže pište, volejte atd... Do předprodejových míst je dáme začátkem července. takže zatím asi tak, víme, že jste zvyklí an Beňov, ale věřte, že situace je hold taková jaká je, ale my věříme, že to pochopíte. Nějaké fotečky areálu na Výstavišti  najdete zde.                      

 

  21.8.2008 - Tak akce je za námi, jaké to u nás bylo se můžete vyjádřit v anketách,  určitě nám nepřálo počasí, to je jisté, ale udělali jsme maximum  pro to, aby akce proběhla dle situace a možností co nejlépe. Myslíme, že jsme se s tím vypořádali docela dobře. Všechny kapely předvedli parádní výkon, a my jsme rádi, že to dopadlo z hlediska nepřízně počasí tak jak to dopadlo. Doufáme, že jste se u nás cítili fajn, a na akci se Vám aspoň trošku líbilo. Více udělat nešlo. Děkujeme všem sponzorům akce a všem pořadatelům, no a samosebou všem co jste u nás byli. O ročníku 2009 budeme teprve jednat a dáme Vám vědět určitě včas. Máte-li nějaké fotky z akce , co je možno zveřejnit, budeme moc rádi, jestli nám je zašlete na ahojletobenov@centrum.cz, 
klip a reportáž je na  
http://tv.prerovan.cz/?play=236
14.8.08
:  Hallo hallo, tak zítra startujeme, vše je nachystané, kapely se těší a my samozřejmě taky. Sokolovna je nachystaná, tam se může pařit v v pohodě, v těsné blízkosti je vše ostatní zabezpečení. Tato situace v případě nepříznivé předpovědi počasí, které aktuálně docela hrozí. Doufáme že zítra se uvidíme v hojném počtu a budeme si moci vychutnat všechny super kapely co u nás budou vystupovat. Takže zítra AHOOOJJJJJJJJJJ a snad vše klapne jak má. Čus kečup a mošna.
 
Vážení přátelé, tak už jen malinký čas, a festival může vypuknout. Areál už je v plné přípravě, ke stávající zastřešené ploše pro cca 200 návštěvníků nám pivovar Zubr postaví velký stan s lavičkami a ještě jeden stan postavíme sami, Jen znovu připomínáme možnost zakoupení  triček, mikin, šiltovky a placek Ahojléta přímo v areálu, no a samozřejmě kapely i všichni pořadatelé se na Vás milé rockerky a milí rockeři těšíme. Máme pro Vás ještě připravený jako úplnou novinku festivalový zpravodaj , kde si budete moci přečíst základní info o všech kapelách a další drobné info, tak aby jste byli v "obraze". Zpravodajů máme cca 100 ks, tak si jen nezapomeňte koupit, cena je spíše symbolická : 10 kaček.
Stejně jako loni se bude platit "ahojlétožetony" v cenách 23 a 30 kaček dle ceníku a nabídky zboží. Pivko se bude točit Zubr GOLD a nealko pivko, točená kofča, další nealko, samozřejmě nějaké to  vínko, nějaké to tvrdé, kafčo, oříšky, brambůrky, žvýkajdy,
Jediná z věcí , která nám tropí starosti je nepříliš vlídná předpověď počasí na sobotu přes den a v noci, ostatně už i páteční je bídnááá, a proto se pomalu připravujeme na "mokrou variantu ", kdy v případě, že předpověď počasí bude taková jaká je dosud, tak budeme nuceni ku prospěchu nás všech,  hned ráno udělat rozhodnutí, a vzhledem k tomu, že naštelování aparatury je docela složitá záležitost, tak by : aparatura šla dovnitř do sokolovnyy, kapely by hrály uvnitř své sety, na sále by se sledovalo a pařilo, ostatní by zůstalo při starém, venku sezení, pivo, víno, limo atd, prostě to zastřešené sezení  (kapacita sálu neumožňuje dát stoly a židle dovnitř). Bohužel musíme být na tuto variantu připraveni, a prosíme Vás, abyste na nás byli schovívaví a snažili se nás pochopit, že chceme udělat to nejlepší, a my věříme, že to pochopíte, nic se nezmění, jen to, že se bude hrát vevnitř. Proto pokud můžete si vemte i teplejší oblečení atd... Je to sice nepříjemná situace, ale my doufáme a věříme že nás chápete, a přijdete i přes tuto možnou situaci.  V případě příznivého počasí není co řešit a věřme že se předpovědi meteorologů nenaplní. Jak se ale říká : " co už včil?", nějak to uděláme, uvidíte.
12.8.: pro ty z Vás, kdo budou mít zájem, jsou připraveny do prodeje krásná a originální trička, šiltovky a placky letošního Ahojlétorockfestu s potiskem ve velice příznivých cenách: komplet triko, šiltovka, placka za 160 kaček, samostaně pak triko za 120, šiltovka za 80 a placka za 20 kaček českých jejich počet je limitován, tak pak s nákupem neváhejte :-))) 
a stejně jako loni, tak i letos jsme pro Vás připravili drobné dárky na letošní festival:

1. pro prvních 500 návštěvníků budeme mít od vydavatelství MAFRA připravený čerstvý sobotní výtisk novin MF DNES zdarma,
2. pro prvních 150 návštěvníků placku Ahojlétorockfest zdarma,
3. pro prvních 350 návštěvníků festivalu pak obec Beňov, stejně jako loni, připravila a věnuje keramickou ozdůbku na krk,
4. pro návštěvníka z co největší vzdálenosti (doložitelné dokladem), který k nám přijde do 16 hodin, věnujeme sklenici kvalitního vína :-)) - tak se hlaste u vstupného, my si vás zapíšeme a v průběhu festu vyhodnotíme.
 9.8.2008 Takže přátelé fotosoutěž už je vyhodnocena. Bylo to těžké, přetěžké, a protože jsme měli asi "slabou chvilku", tak jsme se rozhodli odměnit volňáskem každého, kdo nám zaslal svůj příspěvek, jako výraz poděkování za Vaši snahu. Výherce uvádíme v části vyhodnocení fotosoutěže, a všem výhercům blahopřejeme a děkujeme moc za Vaše příspěvky. Suverénně nejvíc hlasů získal příspěvek od Olgy A. z Přerova s názvem "co se v mládí naučíš". Volňásky jsou k dispozici na jméno výherce u vstupného na místě akce.
8.8.2008 Tak už jen cca týden do startu, to to letí. Doufáme, že se už náležitě těšíte. Postupně zveřejňujeme Line Up 2008, tak se podívejte, kdy která kapela vystoupí. Jinak je možnost po domluvě postavit vedle areálu stan, mi nějaký větší stan v areálu budeme mít postavený, tak tam taky bude možnost spaní, popř. si je možné ze soboty na neděli přespat v sokolovně a spacáky tady mít uložené přes akci, ať se s tím netaháte. To se pak s námi domluvíte na místě, nebo nám napište, kdo byste chtěli mít spacáky uložené u nás a pak chtěli přespat v sokolce. Jinak nezapomeňte si včas objednat nebo koupit lístek. No a v neposlední řadě si přejeme aby nám klaplo počasí, to je velmi důležité, nicméně to se ovlivnit nedá. No a dnes je také uzávěrka fotosoutěže, takže ještě posílejte fotečky.
takže přátelé, už jen pár dnů zbývá do konce fotosoutěže, tak pokud se chcete zúčastnit a mít šanci získat volnou vstupenku, tak neváhejte a zasílejte fotečky s rockovou tematikou na mail ahojletobenov@centrum.cz, těšíme se na každý příspěvek, podmínky a pravidla zde
 Bohužel jedná smutná zpráva, kretou zveřejňujeme neradi - včera odešel do "rockového nebe" Libor "Mogul" Moučka-provozovatel rockového klubu Šuplík v Přerově, výborný bubeník, organizátor mnoha akcí a rocker tělem i duší. Víc netřeba dodávat :-( 
 Takže rockerky a rockeři, za 15 dnů to vypukne, těšíte se? My doufáme, že ano. Plakáty se již po vesnicích objevují a ve městech se objeví od 5.srpna (Přerov, Kroměříž, Chropyně, Hulín), o něco později v Hranicích a Lipníku. Sledujte Nové Přerovsko, dnes je tam soutěž o 3 x 2 volné vstupenky a v Mladé frontě poběží soutěž od příštího týdne,  kdy každý den se objeví nějaká soutěžní otázka o 2 volňásky . Nezapomeňte, že je také možnost objednat si lístky mailem nebo telefonicky a samozřejmě je koupit v předprodejích, no a probíhá fotosoutěž, jejíž uzávěrka bude 8.8., tak ještě posílejte fotečky. 
když se budete  třeba dívat na kabelovou televizi přerov, zcela určitě nepřehlédnet upoutávku
http://www.ktvprerov.cz/2m_tv_online.php?zvolSoubor=aktuality/a_20080723
  25.7. - Tak už jen 3. týdny a fest vypukne, těšíte se?? Připomínáme také probíhající fotosoutěž a také zahájení předprodejů.
 21.7.08 Novinky k festivalu AHOJLÉTOROCKFEST 
 
Takže vážení přátelé, přípravy k letošnímu festiválku se pomalu dostávají do závěrečné fáze a je to už vlastně „ani ne“ měsíc, kdy Ahojléto odstartujeme.
A je toho docela dost, co se musí zvládnout a zabezpečit, tak jen v krátkosti.
Od  16. července nám běží na reklamním panelu firmy COMPEKON na Velké Dlážce světelná reklama,na rádiu Haná je již vyroben spot a do etéru se dostane začátkem srpna, tak nezapomeňte poslouchat.
Dnes již nasazuje upoutávku také Kabelová televize Přerov, a jsme zvědavý jaké to bude : )) 
V Novém Přerovsku již o festiválku píšou také, a to je také dobrá zpráva a v programu televize Óčko poběží v Madhouse dole zmínka o fesťáčku.     Plakáty jsou již vyrobeny a jsou docela hoodněěě povedené, spousty jsme jich rozdali na letošním Masteru a v Přerově se dostanou na plochy cca 5.8.2008, v Hranicích asi 10.8. Ve vesnicích kolem Přerova asi už dříve, v Kroměříži,Hulíně a Chropyni a okolí budou také,a Vy pokud byste měli zájem a chtěli je rozdat po hospůdkách, barech atd. , tak rádi tuto Vaši aktivitu přivítáme a ozvěte se.
Ode dneška již taky běží oficiální předprodeje na všech třech místech jak uvádíme na stránkách, kde můžete lístečky zakoupit a samosebou platí možnost napsat o lístky k nám na
ahojletobenov@centrum.cz popř. zavolat mě na 728335508 nebo Mošnovi na 732478652 a lístky si rezervovat.       Pokračuje také fotosoutěž, tak nezapomeňte zkusit poslat tu svou „povedenou“ fotečku a pokusit se získat „Volňáska“ na festival.
Pivovar Zubr nám dodá a postaví velký stan a věnuje reklamní předměty,ale nejen on ale i další firmy:-))). 
No a v neposlední řadě se nám podařilo na fest vyrobit super trička a kšiltovky za velice rozumné ceny, které si budete moci koupit a mít tak na fest památečku.
Je toho dost co ještě zbývá, ale myslíme si že to máme docela dobré našláplé a když nám bude přát počasí, tak by to mohla být docela povedená akcička. Kapely se už těší, se všemi jsem v kontaktu, s Izzim a jeho partičkou jsem docela dobře pokecal na Masteru, kde mimo jiné měli velký úspěch.
Nezbývá nic jiného než si přát abychom vše dobře pro vás připravili a zabezpečili, aby nám přálo počasí a vy aby jste přišli s chutí poslechnou kvalitní muziku, pokecat se známýma, poznat nové lidi, zapařit si a vůbec se mít fajn.Věřme že se nám to podaří realizovat ke spokojenosti všech stran.
 Takže přátelé,v uvedených předprodejích je již možno zakoupit vstupenky, tak neváhejte a. ....  

 

 

29.6. tak už máme konečně konečnou verzi plakátu na fest tak se mrkněte   
    chcete li vidět některé klipy z loňského festu tak zde je odkaz http://www.youtube.com/results?search_query=ahojl%C3%A9torockfest&search_type=&aq=f 20.6. výborná zpráva pro všechny příznivce tetování apod... v areálu budeme mít přímo v akci tetovací studio IGI www.andys.webnode.cz a zároveň jsou to i naši noví partneři akce 2008
  12.6.2008 - chcete-li mít vstupenky za cenu v předprodeji, napište si o ně, a my Vám je můžeme poté nechat za cenu v předprodeji u vstupného, popř. od poloviny července je můžete zakoupit v uvedených předprodejích - všechny info a  možnosti viz  předprodej
 tip na super stránky o hudebních akcích, kde se dozvíte spoustu věcí apod..   
  2.6.2008 - Tak už máme první soutěžní fotečku, vidět ji můžete na http://ahojletorockfest.websnadno.cz/soutez_o_volne_vstupenky.html  

  Vyhlašujeme opět fotosoutěž o volné vstupenky na náš-váš festival, tak neváhejte a zasílejte nám své fotečky s rockovou tematikou na náš email ahojletobenov@centrum.cz
 Duben 2008 - tak už jsem konečně doma z cesty v asii a festival se blíží kvapem a za necelé 4 měsíci už to vypukne. Jak jsem se díval na ostatní programy festivalů, myslím že kapely které u nás vystoupí jsou hodně hodně v kurzu  a budou hrát letos docela často a to mě utvrzuje v tom, že jsme vybrali dobře. Např. Doga fičí veliké turné, Kleš hraje velmi často, Hazydecay to samé, Zvlášňý škola na Moravu často nejezdí, proto to bude pro všechny fanouškz další lahůdka, Vidock - ten to rozjel na české poměry úplně skvěle , Tchoři úspěšně vystupují čím dál víc, Hannibal Lecter je v kurzu a čím dál úspěšnější, Panti hrají parádně, to samé Creeps a i další kapely jsou v kurzu, takže si myslím, že nejen Vám, ale i mě se nezbývá jen a jen těšit.
  9.3.2008 - přidáno několik dalších fotek z cest po jedné zemi v asii
 Ona to teda asi pro někoho není žádná new, tak jen pro neznalé: již od prosince jsem služebně v Asii, tak zdravím všechny rockerky a rockery do Česka. Každopádně nějaké fotečky jsem dal na stránky ahojléta, tak se koukněte, a zcela jistě poznáte, kde je lépe, nicméně pohled na to může být různý............
  Tak už jsme v plném proudu v novém roce, na hlavní stránce jsou nově zpracovány aktuální informace o všech vystupujících kapelách, kde jsme si je dovolili v krátkosti představit. Jinak zatím je zima, teda aspoň tam kde jsem já, tak doufám, že v česku je lépe. Zdravím všechny z daleké Asie.
  Bohužel,  zájem kapel hrát na našem festivale několikrát překročil možnosti, nicméně každopádně se zkuste ozvat, a můžeme pořešit možnosti budoucí spolupráce atd....

 Tak už tu máme nový rock 2008, a teď už musíme jen a jen věřit, že bude ještě lepší jak ten loňský, jak životně, tak i třeba hudebně, což můžeme praktikovat i na náš festival.
 

ŠTASTNÝ NOVÝ ROCK  2008

   

Jinak pište, posílejte fotečky, budeme rádi za vaše názory, postřehy atd...

 No new - old news

prosinec 2007 Vážení rockoví přátelé, tak poslední kapelou na festu, kterou vám dnes oficiálně představujeme a je to zároveň i takový malý vánoční dárek pro všechny, kdo k nám na fesťáček chtějí zavítat a je to vynikající a skvělá moravská kapela, která už bude brázdit českou rockovou scénu bezmála 20 let a je to kapela  , takže co říkáte, dobré??? nebo výborné??? veselé vánoce :-)))

 Vážení rockoví přátelé, blíží se vánoce, tak to hektické období zvládejte maximálně v klidu a v pohodě ať si těch vánoc hezky všichni užijete. Určitě ještě do vánoc představíme poslední kapelu, která na festu vystoupí a vy kdo máte rádi poctivou melodickou rockovou muziku se máte na co těšit . Víc prozradíme zanedlouho:-))))
  novinka novinek - do Beňova se nám podařilo přilákat plzeňskou, dnes již dá se říci melodic punk rockovou legendu ZVLÁŠNÝ ŠKOLA    . Jejich  knajp n´roll je naprosto úžasný a máme se na co těšit. Viva Zvlášný školaaaaaaa.
Horká new - na fesťáčku zahraje Emo-metal-dance nářez z Olomouce HAZYDECAY a to je hoodně dobrá zpráva :-)
Opět přidáváme kapelky, které uvidíme a uslyšíme na fesťáčku a to jedna naprosto originální a dnes již legendární band, z blízkého Tovačova, který tvořil náš náhled na rockovou muziku a ve svém období vzniku byl "soudruhy" viděn a slyšen velice nerad, a je to legenda legend undergroundový  ČERNÝ PENICILIN v čele se zpěvákem Hopkirkem, a další lahůdkou je úspěšný heavymetalový band z Kobeřic u Opavy, který už hrál na fesťáku 2006 a vystupuje stále častěji a jsou  to  metaloví válečníci FIREZONE 
 27.10. 2007: Pěkně se nám to plní, že ? Kapely na fest už máme z toho velkého počtu, který se nám hlásil,víceméně vybrané, a co musíme ještě podotknout, tak je to, že ještě tu největší hvězdu Vám teprve představíme a fesťáček teda bude určitě pořádnou směsicí rocku, punku, metalu, undergroundu aj.. :-))
  Tak Beňovská lípa získala titul strom roku za rok 2007, a je to i díky těm, kteří tuhle nádhernou lípu podpořili svými podpisy na rockfestu 2007, takže díky moc a obci Beňov blahopřejeme , více se dočtee na:
 www.nadacepartnerstvi.cz/stromzivota
Výborná zpráva pro hardrockery a to je parádní kapela z Břidličné  THE PANT 
Naprosto jedineční mladí ska-punkrockeři z Karviné(přečtěte si SPARK č.10/2007)a uvěříte : SAKUMPRÁSK 
 A ještě další super kousek - numetalově hardcoreová paráda : kojetínští borci HANNIBAL LECTER  
   Přibyla nám mladá brněnská partička se svým gothic rockem a energií nabitým hard-rockem THE CREEPS
Další z potvrzených kapel je výborný punkrockový kvartet z Uherského Brodu   NOHOW     
15.10. další velmi dobrá zpráva pro všechny metalisty - ozdobou festu bude vynikající KRLEŠ  
  první potvrzená kapela: a  je to Ústecko nad Labský skvělý metalový VIDOCK     - dobrá zpráva, ne?
a víte která bude druhá???tak já to prozradím: jsou to naprosto ortodoxně neortodoxní los tchořos , supr zpráva,ne???
  takže přátelé rockeři a rockerky, je  tady  termín 3. ročníku AHOJLÉTOROCKFESTU 2008 a je to : SOBOTA 16.8.2008 
pro všechny kdo rádi chodili do RZMKA do Prus : v sobotu 20.10.2007 od 20:00 se tam znovu pořádá jedna metalová akcička a to za účasti kapel TCHOŘI, NOTOREST, SPOCENÁ UKLÍZEČKA a FIREZONE, takže doufáme, že se tam ukážete :-) info na www.rzmkoprusy.blog.cz
  24.9.2007 - takže pomalu připravujeme další, v pořadí ji 3.ročník AHOJLÉTA, dáváme hlavy dohromady a uvidíme, co z toho vyjde. Kapely, máte-li zájem o vystoupení u nás, zkuste se ozvat , uvidíme....pár místeček by se třeba našlo.
9.9.2007- v anketách jsme pro Vás připravili jednu o tom, jakou kapelu byste třeba chtěli jako hlavní hvězdu na festu 2008. Kapely jsme vybrali jen tak orientačně ať víme, jaké máte názory a co by se Vám třeba mohlo líbit. Berte to plíz orientačně.
Dovolte nám, abychom po ukončení festivalu, kdy jsme zdárně vyřídili vše co jsme vyřídit měli (i ten ztracenej stojan k bicím:-((, poděkovali všem vystupujícím za jejich super výkony na podiu, návštěvníkům za to že k nám přišli a za jejich skvělé výkony pod podiem a v areálu, za jejich slušnost, klídek a pohodu, partnerům akce za jejich nezištnou pomoc, bez které bychom to nemohli celé zorganizovat a samozřejmě všem pořadatelům za jejich pracovní výkon. Všichni bezezbytku jste byli skvělí a my vám za to ještě jednou moc děkujeme a těšíme se, že se budeme potkávat na dalších ahojlétech , které pro vás třeba uspořádáme.
  A  příští ročník , v pořadí již třetí, bude: v   ???? srpna 2008 od ???? hodin 
Co takhle ve středu 20.srpna (40 let od příchodu rusáků)? Dobrej nápad? Co vy na to???
  Tak to máme všichni za sebou, co říkáte, líbilo se??? Nám jo a je to i díky Vám přátelé a díky všem kapelám. Byli jste sqvělí a já před Vámi smekám, proběhlo to úplně parádně a nezbývá mi nic jiného než poděkovat všem účastníkům, kapelám a pořadatelům.
Co říkáte? zopakujeme to za rok zase??? FAKT díky, jste úžasní:-))

 tak přátelé, už je to tady, fotosoutěž je již vyhodnocena a jak to dopadlo ? Tak tady to je:
Na základě vašich zaslaných fotek a po pečlivém vyhodnocení jsme se rozhodli dát 6 volných vstupenek na Ahojlétorockfest 2007 těmto rockerkám a rockerkům:


 

A zde podle nás nejlepší fotka a kdo zná kapely na festu, tak třeba pozná některého účinkujícího:-)))

 
 
od Kačbeth z Ostravy


 

Stejně jako loni, tak i letos vyhlašujeme fotosoutěž o nejoriginálnější fotografie s rockovou tématikou, ve které můžete vyhrát volné vstupenky na letošní ročník.A kolik? Podle toho jak se zapojíte, ale 5 ks minimálně:-))) a POZOR -Soutěž končí již 8.8. kdy vyhodnotíme nejlepší a 5 podle nás nej, zveřejníme do 10.8. a zašleme jim mail . Každý z nic bude mít u vstupného na místě akce volnou vstupenku. Takže neváhejte a foťte a posílejte .
Své fotečky tedy posílejte na:

srandaman@centrum.cz  nebo ahojletobenov@centrum.cz

 

 

 


 

 

Zde je vítězná fotka 2006 a je opravdu super: láska nezná mezí

  

 

 

 

 

 


1. Kačbeth z Ostravy
Nirváááána
2. Milda V. z Tovačova
Pařím s S.P.S.
3. Jana J. z Lobodic
Mladej a Alkehol
4. Petra L. z Beňova
propagujeme Tchoře v Třinci
5. Veronika E. z Přerova Bubeník v akci
6. Lucka M. z Beňova
Strýcův pupík je úžasný

 

   

  


 

 

 

 

 

 

 


 

  15.2.2008  v Beňově v sokolovně od 20,00 vystoupí kapely Tchoři, The Mood, Notorest a Spocená uklízečka
In-počasí

 

  

   o akci v Beňově 13.6.2009 Tak musím pochválit pana. ďáblika za parádně zorganizovanou akci, areál byl připraven super, počasí taky vyšlo, pivo bylo vynikající a o kapelách ani nemluvě. Tak postupně: NSOS - veselý a chytrý melodický punkrock, znějí výborně, určitě mají slibnou budoucnost- takže parádní otvírák. Po nich Stará dobrá rozjela svou šou. Je vidět, že jim to hraje skvěle, mají svůj ksicht a šlape jim to, sice na můj vkus moc kurev a pičí ve slovníku, ale ono to asi k tomu patří. Celkově dávám, za 1. Záviš-tož toto je paráda, tenhle chlapík je čaroděj se slovíčky, s jemně -nejemnými vulgarismy, má neskutečné charisma a jeho vystoupení byl prostě mazec, děkujemeeeeeeeee pane ´dáble za jeho pozvání:-) Následující Spocená se svým melodickým bigbítem jen potvrdila svou kvalitu a my jsme si vesele zařádili na jejich Notorika aj... Akcičku uzavíral Xanax, který si to užil, kluci se bavili, posledních pár lidiček trsalo a bylo to v pohodě. Suma sumárum, až na menší návštěvnost (kterou teda nechápu)to byla bezvadně povedená akcička po všecha stránkách, až na malý časový posun při vystoupeních vše klapalo jak mělo, lidi se bavili, pařili, popíjeli a věřím, že nezůstane jen u téhle akcičky a dočkáme se dalších. Thank You very much mister Devil. Rockovani with Devils was super action for us.  
 

  8.6.2009 - tak nám to hezky utíká, doufáme, že se pilně připravujete na letní festivalovou sezonu a náš festiválek do Vašeho programu máte zahrnutý, protože jsem přesvědčeni, že ho máte rádi a rádi k nám chodíte. Z hlediska místa konání festivalu se nám to pomalu vyjasňuje, včas dáme vědět jestli dojde ke změně, která by mohla nastat, nicméně pokud nastane, tak jen ku prospěchu věci, tedy ku prospěchu Vás-rockerek a rockerů. každopádně věříme že se na nás těšíte a že 15.8. 2009 si pořádně zařádíme a zapaříme. Jinak jen připomínám sobotní beňovskou akci 13.6. Rockování s panem ďáblem, kde vystoupí např. ZÁVIŠ, SPOCENÁ UKLÍZEČKA aj. Užívejte sluníčka a života, brzy se zase ozveme:-))) Jo ještě přidáváme že na titulní straně hraje ode dneška do neděle 14.6. novinka od Spocené - Slzy.


  30.5.2009 - takže přátelé už jen 2,5 měsíce do fesťáčku, to to letí:-), jak jsme už uváděli, trošku se nám to komplikuje v souvislosti s neplánovanou rekonstrukcí v Beňovském areálu, ale nebojte usilovně řešíme a děláme vše pro to, aby fesťáček proběhl, možná na jiném místě, ale tak jak jste na něj zvyklí, jen areálek bude možná jiný. prosíme Vás o shovívavost a věřte nám, že chceme udělat vše pro vaši spokojenost. Hold jsme s tou opravou v Beňově nepočítali.. Ale říkáme si, že co nás nezabije , tak to nás posílí:-)))Takže včas dáme info, pokud bude změna místa,jinak vše ostatní platí, kapely, termín, čas atd.....OK?

 17.5. 2009 Tak jsme byli pozjišťovat stav v areálu v Beňově, a stav je takový, že práce by měli začít v červnu, nejpozději v červenci 2009, jenže to pořád není jasné. je to trošičku složitější otázka, kterou Vás nechceme zatěžovat. zatím se nám rýsuje jedna možnost uspořádat fesťáček na jiném, velmi velmi příhodném místě. Trošku to musíme doladit, pořešit a uvidíme.
V anketách se můžete vyjádřit,co byste říkali na možnost, že by se fest konal na jiném místě, tak se můžete vyjádřit, děkujeme předem, a věřte nám, že děláme co můžeme.

Vzhledem k tomu, že v areálu v Beňově, kde má být fest, mají být zahájeny stavební práce v létě tohoto rocku, tak se nám to trošičku komplikuje, musíme pořádně zjistit v jakém rozsahu  by nám to mohlo zasáhnout do festu, zda to vůbec půjde v areálu uspořádat atd. Je to docela starost, a pořádná, protože to vypadá, že to může být zásadní problém(peníze už máme pořešené:-). O víkendu si to musíme projít a zjistit plány atd... Dáme vědět. Prostě se to komplikuje, ale chápeme, že oprava a zlepšení areálu je nutné. Tak uvidíme, možností může být několik, buď to zůstane tam, nebo změníme míso, bude-li nějaké, nebo to v krajním případě budeme muset na jeden ročník festival přerušit. Ale těch faktorů je víc. Nechceme malovat čerta na zeď,děláme vše pro to, aby fesťáček proběhl tak jak plánujeme, uvidíme...Ale věříme.

 

 

Jinak máme na fest zajištěného dalšího prodejce a to šperků z nerez oceli, resp. chirurgické ocele a slunečních brýlí. Je to pan Dan Koranda z Plzně, kontakt na něj je 608380738, dankoranda@seznam.cz

  9.5.09 Tak jen malinká připomínka akce 13.6.2009 

 
 26.4.2009 Tak v podstatě jsme na konci dubna a zbývá nám vlastně 3,5 měsíce do fesťáčku. Na poli sponzorů bychom zcela jistě potřebovali ještě nějakou finanční injekci, protože situace je letos docela krizová, tak Vás ještě jednou oslovujeme a prosíme o partnerskou pomoc, hlavně peněžní formou, protože té se letos nedostává úplně tak jak by mělo. Tak uvidíme, dáváme si do poloviny května čas a pak to zhodnotíme. Jestli teda akce bude, tak bychom od poloviny května 2009 začali se speciální akcí pro ty, co chtějí ušetřit , s tím, že cca od 18. května do poloviny června(termín upřesníme), bychom nabídli lístky za cenu 180,- Kč a lístky byste si mohli rezervovat na jméno a u vstupného bychom Vám je vydali. Takhle to máme zatím předběžně v plánu, ale oficiálně to ještě upřesníme. Možná, že to bude jinak, ale uvidíme. Tak zatím čus.
- Jen připomínáme akcičku 8.5.2009 v Horních Nětčicích  

Včera 20.června jsme zavítali na Hranický rockfest do místního letňáku. Akci organizoval náš starý známý Martin Capec z Traktorů. Počasí v pátek děs, ale v sobotu se umoudřilo, takže vše proběhlo jak mělo, jen některý z místních zastupitelů si stěžoval, tak hned na začátku bylo avizováno, že akce bude jen do 24,00 a kapela Morčata na útěku nevystoupí. Postupně tedy - areál byl připraven super, stánků dostatek, pivko výborné, nou problém s tímto, super sortiment, ceny v pohodě. Návštěvníci také došli postupně také v hojném počtu, takže také spokojenost. Ke kapelám z mého pohledu výsledek 2:5, tedy dvě parádní, zbytek aspoň teda pro mě zklamání, ale je to jen můj pocit, a dle ohlasu co jsem viděl pod podiem to asi bylo jinak, jak říkám, každý má svůj vkus. K tomu výsledku 2:5 znamená, že parádní byli hned úvodní Tchoři, kteří v podstatě to publikum co tam již bylo na startu pobavili, rozdováděli a určitě nezklamali svou show, dávám palec nahoru. A tím druhým plusem byli zase závěreční Horkýže slíže. Opravdu nádherný zážitek, kapele to šlape, umí navázat kontakt s publikem, to jejich krásné "Mátě piťčo?" nebo "Lúbíme Vás Hranice" je úžasné, takhle má vypadat hlavní hvězda festu, a tou určitě Horkýže byly, ďakujeme Vám za super zážitok slížáci:-)).
No a k těm mínusům : nechci to moc rozepisovat, ať se někdo nezlobí, a určitě nejsem žádný odborník, jen svůj názor: LIVEEVIL to nebavilo, aspoň se mi to tak zdálo, jinde možná úspěšní, tady nezajímaví, nevím co na ně říct, asi nic, hráli, dohráli. a hotovo. nic víc. U2 revival- těžko říct, na takový fest podle mě příliš měkcí, nezáživní, ale pro mnohé beztak super, pro mě určitě kvalitní, ale nudní, nevím co víc dodat. Tanja?Rocková hvězdička 80-let. Čekali jsme co příjde. No přišlo, ale nevím co:-)), ale jo, pořád asi dobré, ale cítil jsem zase zpátky jen ty osmdesáté léta, bez progrese, cosi tam hrálo, cosi tam běhaloa poskakovalo, Tanja se snaží, dobře vypadá, ale to je asi tak vše, zdá se mi to unylé, takové....nevím. Další byl FANY. Kapela určitě dobře vypadající, melodicky hrající, dokonce i písničky některé jsem znal, mám pocit že od Citronů, z 90-tých let, ale neoslovilo mě to nějak, takové rockové tralalala. Fany vypadá dobře, kapela mi připadá že ví co hraje, lidi to ale asi moc neznají, ale jak říkám, někomu se to může líbit, někomu ne, já jsem to bé. No a pak Petr Kolář. Tady nechci nic moc rozepisovat, z rockera se stala popová figurka, bez invence a nápadu, celé vystoupení bylo asi hlavně pro dívky a ženy velice zajímavé, nicméně Péťa byl chladný, odezpíval si to své, nic moc nemluvil, prostě nuda nuda nuda(ale jak říkám, třeba jen pro mě a náš kroužek:-))
Celkově musím říci, že akce byla zorganizovaná parádně, fronty se nikde moc netvořili, pivko výborné,lidí přišlo tak akorát,za což panu pořadateli určitě patří poděkování. Ke kapelám jsem už psal, moje názory jsou takové rozpolcené z hudební úrovně, ale určitě akce komerčně splnila svůj cíl, tak aby se tam nalákalo široké publikum lidí, což se v podstatě povedlo, u mě tam hudebně bylo zajímavého velmi málo, ale tento názor je čistě můj, aspoň jsem vypili víc pivka a štamprlí: No a jen malou poznámku ke zvuku-aparatura i světla super, ale zvuk mi tak nějak moc neseděl, nebo nezněl, nebo jsem byla asi hluchý, možná to bylo v pořádku, nemám totiž absolutně žádný hudební sluch ani hluch, jen píšu svůj názor.Tak ato je asi tak všechno Hranickém rockfestu, no vlastně ne, Ti co tam prodávali korálky, řetízky, trička a mikiny budou taky u nás na festu a sdružení kappa se svým malým stánkem s tiskovinami proti drogám, alcoholtesterem také. Takže na závěr Marťas díky, že děláš takovou akci v hranicích, děláš to dobře. díky Ti za to, a moje názory berte jen jako můj subjektivní pocit, protože v konečném důsledku jsem rád, že kultura V hranicích a já doufám, že i jinde, pořád žije.

 
10.4.2009 Tak jak jste mohli číst ve čtvrteční mladé frontě DNES (9.4.2009), kde byl vynikající článek o kultuře a problémech s penězmi,  tak ani nám se nevyhnula ekonomická krize, a trošičku nám to ohrožuje festiválek. Byli bychom rádi, pokud byste mohli dát vědět,nebo sami víte o nějaké zajímavé firmě, firmičce, co by se třeba mohla i malým způsobem podílet na partnerství na Vašem-našem Ahojlétorockfestu, zkuste se nám ozvat, bu´d mailem nebo na naše telefony. Budeme moc rádi za Vaši pomoc a každá kačka je dobrá. Děkujeme předem
728335508,732478652 Díkyyyyyyyyyyy
- zcela nezávisle na uvedeném článku jsme získali 2 nové partnery festu 2009 : první je přerovská firma MOTOR expert s.r.o.,
 
kterou najdete zde: Emisní stanice a servis, školící středisko a kanceláře firmy MOTOR expert se nachází v průmyslové části města, v ulici 9.května v areálu STS. Je to na staré výpadovce na Zlín a Uherské Hradiště.
 
 
 jehož služeb můžete již mnoho let využívat v Přerově na Komenského 41, a jeho pan majitel by rád ukázal a předvedl své služby přímo na festivalu v Beňově. Jen mu musíme vytvořit prostor a podmínky pro jeho super prácičku, o což s epokusíme, a rádi bychom pro Vás tetovací studio v areálu přímo měli a věříme, že mít budeme.
 

 
           
22.3.2009  A co je nového? Blíží se léto, už je jaro, a festivalová sezona je pomalu před námi. Doufejme, že Vy si náš festiválek přidáte do svého rockového kalendáře a uvidíme se 15.srpna u nás v Beňově.
 
 

   7.3.2009 tak jsem se pokusil udělat malou upoutávku na letošní festival, tak se podívejte, jak se mi to povedlo :-) Je to i na youtube http://www.youtube.com/watch?v=oq2RoB9VPt0

 

  14.2. 2009   Jedna velmi velmi smutná zpráva, pro všechny, kteří jste znali vynikajícího přerovského zpěváka a člověka pana PAVLA NOVÁKA, bohužel prohrál svůj několikaletý boj se smrtelnou chorobou ve středu 11.2.2009. P.Novák byl určitě pro mnohé vzorem píle, pracovitosti, optimismu . Jeho písničky, ať již v 60-80 letech, kdy zpíval jak rock, tak i pop, tak i v pozdější době, kdy vystupoval a skládal písničky hlavně pro děti, nám určitě budou chybět. Tak Pavle drž se, a zůstaň pořád takovým optimistou a bojovníkem jakým jsi vždy byl. Pohřeb pana Pavla NOVÁKA se uskuteční ve středu 18.2.2009. ČEST JEHO PAMÁTCE.

 
 
 8.2.2009    - Tak jak bylo v Prusích? Doufáme že super a zde je videoreportáž z akce http://tv.prerovan.cz/?play=334
 
Aktuálně máme jednoho nového mediálního partnera akce a tou je vydavatelská firma CECEK records, která má např. pod svými křídly naše TCHOŘE a PROMILI,takže sledujte jejich vydavatelské počiny, jsou super.                                                                                
                                                                                                                       
 

 29.1.2009  Tak je připomínáme sobotu 31.1.2009 v Prusích, je to parádní akce  
- jo a na hlavní stránce je aktuálně daná docela trefná písnička, která by docela mohla vyjadřovat současnou ekonomickou situaci v Česku a třeba i jinde :-))), je od kapely Punk Floid za Zábřehu, která sice letos na festu hrát nebude, (příště třeba jo), ale zdá se nám fakt dost dobrá, tak si ji poslechněte (klukům z Punk Floid to snad nebude vadit, že ji tady máme :-))

23.1.2009 Tak rock 2009 máme v plném tempu, tak doufáme, že se Vám zatím daří a bude dařit. Doufáme že ekonomická krize nepostihne i nás a naše festivalové partnery:-) a nebudeme muset měnit naše plány, což nepředpokládáme. "Naše kapely" už mají připraveny svoje koncerty na rock 2009 a my jim přejeme jen samé úspěchy a ať se jim daří v dalších měsících. Tak nás nechte uvažovat, a třeba něco vymyslíme:-)
No a na 31.1.2009 na sobotu večer je nachystána parádní akcička v Prusích, kde proběhne křest bestoffského CD-čka TCHOŘÁKů, které mapuje jejich dnes již více jak 15-ti letou úspěšnou kariéru a pozvali si na něj ještě super kapely SPOCENÁ UKLÍZEČKA a SAURIA.
 
 

koukněte na video traktorůů : Tato akce se konala na chatě, muzika byla napájena přes autobaterii, zrovna hrál asi Manowar když se kluci rozpařili na své ,,hudební nástroje'' a já, jako obvykle pářím,:-)), tak se podívejte:


- jo a již došel první příspěvek do fotosoutěže , o kterém Zdeňa P. říká
 
9.1.2009 - takže máme po svátcích, doufáme, že jste je v klidu a bez újmy prožili, a teď vzhůru do "nového rocku". Naplánujte si letní akce a nezapomeňte: náš festival je tu pro Vás, a bez Vás by neměl smysl, takže si datum 15.8.2009 pečlivě poznačte a my se na Vás budeme těšit. Pište klidně svoje postřehy, návrhy, zasílejte fotky atd...Možná ješ´tě vymyslíme nějaké speciální ceny za včasné objednání lístků, tak sledujte naše stránky a třeba na něco přijdeme. Držte se a mějte se. Kečup a Mošna
 
   

 

  Poslední novinka  pro Vás je ta úplně nej nej nej, a je to oficiální potvrzení v pořadí deváté kapely  na AHOJLÉTOROCKFEST 2009 a není to kapela jen tak ledajaká, je to kapela na které vyrůstali všichni poctiví rockeři, kapela která dala do vínku zrod české metalové scény, kapela která byla svého času vůbec nejúspěšnější ze všech kapel v Československu, kapela jež tvoří dějiny českého heavymetalu a rocku vůbec, kapela jež je v srdcích nás, rockerů hluboce zakořeněněna, a v neposlední řadě je to sen, nás pořadatelů, aby u nás někdy tahle kapela vystupovala a není to nikdo jiný než legenda českého rocku,  pro nás je to kapela kapel a je tooooo:

 


21.12.2008 Vánoční setkání v Prusích proběhlo úplně parádně. Děkujeme všem vystupujících kapelám, všem co jste přišli a všem pořadatelům za super atmosféru, která se v klubu vytvořila. Akce to byla parádní a my jsme rádi, že jste přišli, a rockově se rozloučili s rockem 2008. ještě jednou díky, a doufáme, že zachováte přízeň jak našemu fesťáčku, tak i Rockové základně v Prusích i v dalším, doufejme, že ještě lepším roce 2009.

 14.12. 2008 Hola hola, Vánoční setkání voláááááá : takže v Prusích 20.12. 2008 od 20:00, mimo jiné zde vystoupí 3 kapely které budeme mít na festu 2009 :  
                                                                                                     
   
  29.11.08
Tak co je nového? Pořád něco, u kapel určitě to, že koncertují, a u nás to, že Mošna dělá v Prusích zase super akci : VÁNOČNÍ SETKÁNÍ, kterou již oraganizuje poněkolikáté, na kterou Vás zveme a je v sobotu 20.12.2008 a vystoupí na ní kapely TCHOŘI, PROMILE, SPOCENÁ UKLÍZEČKA, XANAX a LIGHT BRINGER. Takže zveme všechny fanouška rockové a metalové muziky na sobotu 20.12. 2008 do Rockové základny "Mošnov" (podle jména Mošna:-))) v Prusích u Přerova. Jinak před vánoci Vám jako dáreček představíme tu naši nej nej kapelu na fest 2009, věřte že je to parááádaaaaaaaaaaaaaaa, teda pro nás určitě:-)))
                                                

  21.11.2008 Takže zase po nějaké době něco nového a to podstatného : další, v pořadí již 8 potvrzenou kapelou jsou vynikající Jablůnkováci  WITCH HAMMER hrající parádní, ale fakt parádní heavy metal, to nám věřte a jsme moc rádi, že jsme je k nám na festival dostali, protože tenhle metal ve stylu Iron atd... jim opravdu nádherně šlape, však uvidíte a posoudíte. Na stránky pak dáme některé jejich songy.


  Tak jsme tu s další novinkou, aje podstatná, další kapelou, kterou jsme vybrali na Ahojlétorockfest 2009, je Hranická melodická banda TRAKTOR v čele se známým Martinem Kapkem. Máme tenhle melodický rock kteří kluci hrají rádi, na 2. ročníku se Traktor předvedl parádně, tak jsme si řekli, proč je nezopakovat, a jsme rádi, že kluci naši nabídku přijali.
  
 2.11.2008 V pořadí již šestou potvrzenou kapelou jsou punkoví drtiči PUNK SESSION z Majetína, a doufáme, že tímto potěšíme všechny příznivce tohoto stylu. Jinak pořád připomínám koncert kapely MŇÁGA a ŽĎORP spolu s kapelami Tchoři a Promile v Beňově v pátek 14.11.2008

 

 26.10.2008  zase a opět díky za Vaše náměty a tipy, a vůbec za to že občas zkouknete tyhle stránky našeho frý festivalu . Pořád se něco děje, např. teď :
za  1)  tak máme již pátou potvrzenou kapelu na fest 2009 a není to nikdo jiný, než Olomoučtí naprosto jedinečtí, tvrdí, melodičtí, emo dance - coreoví HAZZZYYDECAYYYYYYYYY, a to je parádní zpráva, ne?? Kluci mají Beňov a Ahojléto moc rádi a je to pro ně srdcovka, rádi se k nám vrací, a my je "můžeme taky" , a jsme velice rádi, že na festu budou hrát. Potěšili jsme Vás???
                                                                                                   
za 2) no a  teď v listopadu konkrétně v pátek 14.11. je v Beňově super akce, kdy k nám zavítá MŇÁGA a ŽĎORP, naprosto jedinečný zjev na české rockové scéně se svým parádní stylem a svými hity, takže Vás všechny zveme a spolu s ní vystoupí ještě kapela TCHOŘI a PROMILE, takže nezapomeňte pátek 14.11. 2008. Lístky jsou limitované, sokolovna není nafukovací, takže pokud máte zájem volejte Mošnovi na 732478652 a lístky si zabukujte včas.


 19.10.2008 - děkujeme moc všem za Vaše náměty ke kapelám atd... Spoustu Vašich tipů jsme již řešili, se spoustou manažerů hovořili, ne vždy se nám podaří najít společnou řeč, ale snažíme se akci poskládat tak, abychom vyšli vstříc všem různým stylům tak, abychom na akci jsme měli jak rock, tak i metal, tak punk, bigbít atd... Karla Gotta bychom rádi, o tom žádná, ale asi se to letos nepovede. Vypsanou jsme řešili raké, je to jedna z variant, ale na něčem to vázne:-)) Doctora jsme popravdě neřešili ale je to dobrý tip. O ééčkách jsme diskutovali, ale zatím to nevypadá. Každopádně se snažíme, píšeme telefonujeme a uvidíme uvidíme.... Zatím poslední bezva úlovek, který jste mohli poznat podle skladby na úvodní stránce(teď už tam ale není, páč tam hraje Promile) a poznala ji správně z pěti volajících jen jedna (volný lístek pak před festem zašleme), a je to kapela s obrovským potencionálem a nám se líbí pro její melodičnost a údernost a je to Ústecká speedová BESTILA .
             

12.10.2008 Tak co je nového? ad a) v pátek 10.10. jsme byli v Zámeckém klubu v Hranicích na akcičce kde vystupovali TCHOŘI a pardubická skupina PROMILE. Akce to byla náramně povedená, obě kapely byly super a lidi se super bavili. Nutno dodat, že jsem se spolu s - náctiletými pod podiem vrhl do tanečních kreací na Tchoře a myslím, že jsem ostudu neudělal a ani mě moc na drastickém pogu neotloukli, jen tak normálně:-)))  Takže kdo nebyl. může litovat. Promile byla výborná, je to směsice metalu, punku i rocku, kde zpěvák-basák má úžasnou škálu hlasu a vůbec kapela šlape parádně,takže jsme se rozhodli ji oslovit a skupina  PROMILE se stává oficiálně další kapelou spolu s Tchoři na Ahojlétorockfest 2009, uvidíte, že se vám bude líbit.
 ad b)    
na základě vašich kladných hlasů v anketě o kapelu kterou byste chtěli mít na příštím festu, jsme oslovili kapelu SPOCENÁ UKLÍZEČKA a ta se tímto také stává oficiálně již třetí potvrzenou kapelou na tomto festu, což je určitě pro všechny příznivce této čím dál populárnější parádní rockové kapely velice dobrá zpráva a kluci ze Spocené jsou za pozvání rádi a už se těšíí.
ad c)   Máme již další zcela jistě potvrzenou kapelu, ale to Vás ještě necháme hádat. Já jen opět napovím, že její písnička hraje na úvodní stránce našich stránek, a vyhlašuji soutěž: kdo ji první pozná a zavolá nám od 13.10. 2008 od 14,00 hod. jako první na tel. 728335508 má u nás lupen na Ahojléto 2009 free, tak zkoušejte poznat kdo to je. Jako nápovědu opět připomínám, že je z Ústí nad Labem, a jako další malou nápovědu ještě přidám, že jeden z členů hrál více jak 8 let v kapele, která u nás na festu již dvakrát hrála. Soutěž platí do příští neděle 19.10.2008
 do 18,00 hod.
ad d)  
usilovně pracujeme n dalších kapelách na festu a obecně na financích na fest atd... Jisté je, že s námi opět bude spolupracovat pivovar ZUBR, MF DNES a DENÍK resp. NOVÉ PŘEROVSKO 
                   
5.10. 2008 - Tak co, poznali jste kapelu co hraje na úvodní stránce??? Zatím nic nového, máme v hlavě kapely co bychom si na festu přáli, jak známější, tak méně známější a jsme tedy ve stadiu oslovování atd... Jisté je, že dvě z oslovených kapel Alkehol nebo Harlej u nás příští rock nebudou. Původně to vypadalo, že by to šlo, už jsme byli blízko domluvě, ale nakonec z toho nějak sešlo, tak budeme hledat dále a věříme, že se nám podaří "ulovit" pro nás i pro Vás zajímavou kapelu. Díky moc za tipy na kapely, uvidíme co se povede a co se nepovede.
26.9.2008 - Co je nového?? Je podzim, to je jedna z novinek:-)) A ty další?? usilovně se snažíme o spolupráci s partnery festu a již je jisté, že partnery festu 2009 budou super firmy TECHLAN, LAMI a FIAT. O další firmy máme samozřejmě zájem, a uvidíme, jak se to povede. Jisté je, že na základě i těchto partnerských pomocí se budeme rozhodovat o kapelách atd.... Máte-li tip, ozvěte se. další horká novinka je , že jsme stanovili termín festu na sobotu 15.8.2009 od 13,00, počet kapel bychom chtěli kolem devíti v čele s nějakou českou "star" a zastoupení stylů chceme mít opět různorodé. A poslední novinkou je že zcela jistě vystoupí dnes pro nás již legendární TCHOŘI a druhá kapela, která u nás bude jistě hrát Vám hraje na úvodní stránce, tak si zkuste tipnout, nebo najít, která to je. Prozradím, že je z Ústí nad Labem. Rocku and metalu zdar
12.9.2008 Tak pomalu začínají přípravy na další ročník, zloušíme oslovovat kapely a možné partnery akce, a podle toho všeho uvidíme jak to dopadne. Jsme rádi za Vaše hlasy v anketách, zatím v tipech na kapely suverénně vede Spocená uklízečka, což je docela překvapení, ale proč ne, vše je možné a Spocená je docela v pohodě a nám se líbíííí, takže máme výborný tip na otvírák festu.Uvidíme uvidíme....ale myslím, že to klapne a její fanoušci budou uspokojeni. Klidně pište tipy i na jiné kapely, každopádně se zase chceme držet našeho schématu a pozvat některou z hvězd české rockové scény  a k tomu kapely co se nám hudebně líbí a jsou v pohodě. Určitě také chceme jít cestou snížení počtu kapel, na úkor delšího hraní jednotlivých kapel a většího času na oddych pro Vás a na změnu aparátu atd.... Jinak opakujeme prosbu, pokud byste měli tip na partnera festu, na jakoukoliv firmu co by se chtěla podílet jako partner festu, napište nám, zavolejte, budeme moc rádi.
  3.9.08 - děkujeme všem moc za vaše názory na akci a hlavně "Ruda Zubr " nám poslal parádní příspěvek. Uveřejňujeme také postupně fotografie z akce, a máte-li nějaké své a chcete li abychom je zveřejnili, tak nám je určitě pošlete, budeme moc rádi. Také díky za hlasy do anket. Příští ročník je ještě ve hvězdách, možný termín je cca 15.srpna, ale vše bude odvislé od možností financí na kapely a možností celkových. Pokud byste věděli o možném partneru akce, firmě, firmičce, dejte nám tip, popř. kontakt, budeme rádi za každou pomoc, nejen finanční. Jinak po prázdninách přejeme všem pracantům úspěšnou regeneraci a hodně síly a elánu.
                                                                                     
Jaká byla akce ?          aktuální fota zdeee
Přípravy probíhaly dle plánu, do poslední chvíle jsme věřili, že předpovědi meteorologů se nenaplní, bohužel - naplnily se :-)) V pátek přes den  a v noci na sobotu lilo jako z konve, dokonce jsem i ráno přemýšlel, že to celé odpískáme (Leňa s Mildou a s Mošnou mě ale totálně vyfuckovali) tak jsme museli řešit situaci tak, jak jsme řešili, aparatura dovnitř, areál zůstane i s blátem a vodou tak jak byl připraven, jen drobné změny v místech prodeje žetonů, občerstvení a triček - prostě "mokrá varianta",ale asi jediná schůdná, tak abyste nepřišli o své kapely. Pořadatelé a zvukaři makali seč mohli, aby to celé v jednu odpoledne vypuklo a taky že jo:-)) Každá ze 13 kapel vystoupila podle stanoveného programu, Mošna to skvěle modroval, návštěvníci se bavili a akce proběhla v pohodě a klidu. Nechceme vyzvihovat žádnou z kapel, protože všichni předvedli parádní výkon a každá byla originální a Vy jste si mohli vybrat z různých rockových a metalových stylů to svoje. Víme, že vzhledem k počasí to nebylo úplně ono být venku a pak v sokolovně, ale za daných podmínek to bylo to jediné, jak se to dalo udělat, aby akce mohla proběhnout. Občerstvení bylo zajištěno na velmi dobré úrovni, trička a další věcičky se prodávali uvnitř sálu, zvuk byl super a vůbec, bylo to fajn. Děkujeme Vám všem co jste přišli, děkujeme všem pořadatelům, protože nebýt jejich nezměrného úsilí před akcí, při akci a po ní, tak nevím jak by to dopadlo, děkujeme všem partnerům akce, bez nichž by akce prostě uspořádat nešla a samozřejmě všem vystupujícím kapelám. Bylo to potřetí, máme zase nové zkušenosti a doufáme, že naše snaha o to, udělat festival, kde se budete cítit dobře, našla kladnou odezvu. Můžeme se těšit třeba na příští ročník, který pokud se rozhodneme uspořádat, se třeba vydaří ještě lépe. Žijte si rockerky a rockeři jak nejlépe umíte, zůstaňte nám věrni a třeba za rock na shledanou. Máte-li své postřehy, názory, napište nám je, budeme jen rádi.

 Festival Ahojlétorockfest 2008 je už minulostí a vy na něj vzpomínejte v dobrém.


 

 
aktualizováno: 19:25:06 06.12.2009

AHOJLÉTOROCKFEST

aktuality‚ novinky aj..


     


25.11.09 Milé rockerky a rockeři, tak situace je víceméně stejná , tedy zatím. Vypadá to zatím spíše blbě než dobře, pořád zkouším najít nějaké partnery, ale nějak mi to nejde, asi někde dělám chybu:-))) Ještě uvažuju udělat fesťáček spíše s méně známýma kapelkam, prostě tak na pohodku, ale zase nevím, jestli byste došli, a zda by to teda mělo cenu dělat. Zkuste mi napsat zda by pro Vás i méně známé kapely nebyly na překážku a do Beňova na fest byste zavítali. To je prostě dilema, jisté je, že na "mega" kapely zatím nebude, ale co je mega, že? Pro mě třeba Hazydecay jsou mega. Na vaše názory jsem k tomu udělal jednu anketku v sekci ankety. Mějte se   ketchup


Zdravím Vás-rockerky a rockeři,  tak v podstatě zatím nic nového, zkusil jsem oslovit spoustu a spoustu přerovských firem,nicméně výsledek je nulový a výrazný posun v názoru, že ahojléto 2010 je zatím "u ledu" zůstává nezměněn. Je to zatím bohužel docela smutná realita, ale pořád věřím, že se přece jen podaří nějaké finance sehnat. Víra v toto umře snad jako poslední.  Kapely se nám stále hlásí nové nové, skvělé, horší i průměrné, prostě je z čeho vybírat, ale zatím to jaksi nejde a nechceme nic nikomu slibovat. Tak se mějte .       kečup  


25.10.2009 - Rockerky a rockeři, zkusil jsem napsat firmám jak nám napsal tipy Adam, a bohužel zatím žádná kladná odezva nebyla. Ještě zkouším oslovit další přerovské firmy, a uvidíme. Jistojistě k dnešnímu dni musím konstatovat , že nejsme schopni pokrýt i minimální náklady festu, to prostě nejde. Areál, zvuk, OSA, pořadatelé, kapely, reklama, plakáty atd... nelze nijak vyškrtnout:-) takže na základě této situace jsem ještě nezačal jednat s žádnou z kapel, a nechám to takříkajíc " u ledu". Nerad bych sliboval fest, a on by pak neproběhl. Je mi to líto, myslel jsem , že budu mít jasno, jak s partnerskýma penězma, tak i s kapelama, a bohužel tahle doba nám nepřeje. Proto, víte-li o nějaké firmičce, máte-li kamarády co by mohli třeba přispět, zkuste nám dát echo. Kultura by měla žít, a na přerovsku ji mnoho není, ale nedá se dělat s holýma rukama. Je to prosím jen konstatování reality. Věřte mi, že bych mnohem raději psal jak fest chystáme, jak zveme kapely atd... Tak asi tak reálné info k dnešku 25.10.2009


 

 

Díky všem co píšete a dáváte nám tipy a ptáte se nás. Takže obecně k festu: v současnosti jsme ve stadiu, kdy jsme oslovovali kapely, zjišťovali jsme možnosti, ceny za vystoupení, podmínky atd... No a na základě toho jsme vyhodnotili, že požadavky kapel, resp. cena za vystoupení  je neúměrně velká vzhledem k našim možnostem, a také se nám zatím nedaří pokrýt i ty základní náklady co bychom na fest potřebovali. Jednoduše řečeno, možní partneři akce se ještě nerozhodli, a jiné zatím nemáme a kapely jsou docela drahé. Z tohoto pohledu asi tak.  

  Ke kapelám co jsme oslovili: např. Tři Sestry -ty nejdou absolutně  finančně pokrýt, ale absolutně ne(nejsme asi jejich známí:-), Tublatanka - to samé (děs ta cena), pak kapely sice levnější než např. ty dvě výše uvedené, ale také dost dost drahé jako např. Wohnout, Škwor, Turbo, Harlej, Alkehol, Visáči - a mě v této době docela překvapují jejich ceny, ale nedá se nic dělat, je to prostě tak, kdo má money, může si je dovolit, kdo nemá.... tak je prostě nemá, hold to je byznys, ale přeju všem ať mají co nejvíce koncertů a pořadatelům pevné nervy a hodně peněz. Ale to je jedno.  Jsme v kontaktu s Hazydecay, Dark Gamballe, Volantem, Interitus, Second End, Rimortis, Krleš, Z akázaným ovocem, Totálním nasazením aj...a pokusíme se, jestli teda budou peníze fest nějak uspořádat. Ale rovnou předesílám, že jakmile bych si byl jistý že na to nemáme, nepůjdeme do toho, sice s lítostí, ale bohužel dnešní realita je hold taková. Jsme rockeři tělem i duší, ale musíme mít také rozum v hlavě, a opravdu udělat takový, i malý fest, je docela náročné.

    Každopádně děkujeme za všechny tipy, Tři sestry už nepište, raději, to by nás totálně zruinovalo,  i za tip na MZH (které zde prosazuje jeden pisatel docela vehementně), ale nevěřím, že by k nám přijely za cesťák nebo něco podobného. Nikdo nechce prodělat, si piš:-)  MZH tedy fakt nevím, třeba někdy jo, a třeba nikdy .

    Pokud byste měli tip na možné partnerské firmy, firmičky, napište nám, zavolejte, ozvěte se, každá pomoc je dobrá pomoc.
    Poslední fest byl v Přerově, docela slušně obsazenej, a stejně to přerováky moc neoslovilo (příště už snad zpět domůůůůů do Beňova), a jen ze vstupného se festival zaplatit nedá.

    Možná půjdeme cestou menšího fesťáčku, resp. s méně známýma kapelama, ale tak ...na pohodu, uvidíme... a možná taky nebude vůbec nic. Vždy je to o možnostech, my chuť máme, baví nás to, ale ...víte jak to je...

  V anketách jsem poupravili kapely.


   Tak už máme měsíc po festu, to to letí, snad máte jen ty nej zážitky a vzpomínáte na Ahojléto jako na dobrej fest:-) O plánu na příští rock zatím moc neuvažujeme, bohužel se nám zatím nepodařilo výhledově najít dostatek partnerů akce, kteří by chtěli akci podpořit,a tak to zatím necháváme "u ledu". Také cenové relace českých kapel o které bychom měli zájem nás docela zarazily, řekl bych nemile, a i toto je docela pádný důvod zatím o dalším festu neuvažovat. Nicméně vše se může změnit. Víte-li o potencionálních partnerech akce, o firmách či firmičkách, napište nám, zavolejte ... Ale velké šance, že by někdo měl zájem si nedáváme. Nejsme pesimističtí, to ne, ale spíš realističtí a víme, že bez finanční podpory firem fest prostě a jednoduše udělat nelze. Tak nám držte palce, zkuste nám pomoci ale hlavně zůstaňte příjemnými , laskavými a pohodovými lidmi. Rocku zdar.

  report z festu http://www.innocence-music.com/clanky.php?akce=ReportyUkaz&Report=105

- v anketách se můžete vyjádřit jak se vám líbil letošní fest nebo třeba koho byste chtěli příští ročník

  reportáž z festu zde : http://tv.prerovan.cz/?play=467

http://tv.prerovan.cz/?play=466  live traktor

http://www.youtube.com/watch?v=Tz-p_MpyqZ4, http://www.youtube.com/watch?v=rdtHOBU8QNs
- Přáteleé, je úterý po festu, ještě to dáváme dohromady, úklid atd..., jakmile bude chvilka, hned se Vám ozvu. Pište své názory, posílejte fotky atd...


 - tak je to tady milí přátelé,rock se sešel s rockem a už zíííítra, to  to uteklo...vše je připravené, i Vy?Myslíme,že jo, protože víme, že jste naši naprosto úžasní fandové a Ahojléto je jen jedno. Tak zítra, jedna nocička, jedno dopoledne...Víte co?Zítra, jo?Ahojléto

 

 - Milí rockoví přátelé, tak už se nám to blíží, ještě se tři noci vyspíme a vypukne to, přípravy vrcholí, ztr se nám postaví podium atd. tetovací studium už je také, pivečko se chladí, kapely se těší a počasí snad letos nezklame. Těšíte se???Doufáme že jo:-)))


  - dnešní MF dnes o nás píše:  http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=186&r=mfstredmorava&c=1239040


  fotosoutěž 2009 vyhodnocena. Děkujeme všem zúčastněním za jejich fotečky, je tak těžké vybrat, věřte nám, úkol to byl nelehký, ale   nakonec jsme vybrali až 8 výherců (původně jsme chtěli 5-6-to jsme štědří, že? Volné vstupenky budou u vstupného na místě akce, prosíme o zaslání emailu s jménem a příjmením,a potvrzením, že přijdete, jinak bychom lístky dali dalším v pořadí. Seznam výherců najdete zde.


 -čtvrtek večer: tak podium už je připravené - je super, jen pan zvukař a světlař si tam v sobotu rozbalí své nádobíčko, Zubr stan už taky stojí,a přípravy vrcholí. Jejda lidi to je šrumec, ufff ufff, makáme jak jen to jde aby vše klaplo. Počasí snad vyjde lépe než loni a Vy milé rockeračky a rockeráci si dojděte v pohodě zapařit. Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vás, víte to???Lístky si kupte včas,ať to "nehoníte last minute". Vemte kamarády, známe atd...Každá z kapel je opravdu origoš a CITRON je v Přerově po tolika letech. Tak ještě dvě noci... a Ahojléto otevře svou bránu.


 

                         

 

  pro všechny Ty co u nás ještě nebyli : tak u nás fungují žetony, za 25 a za 30 kaček, které si můžete nakoupit, a za které lze kupovat alko, nealko, různé pochutiny aj. Jen jídlo a cigarety jsou za hotové, to jen abyste nebyli překvapeni, je to už u nás takový kolorit a osvědčil se nám.
- pro všechny co majírádi tetování, tak jen připomínáme, že přímo v areálu bude možnost si tetování nechat udělat, popř. se objednat atd. tetovací studio Tatto Syndrome z Přerova je tu právě a jen a jen pro Vás, tak doufáme, že jej využijete:-)
 
- prosíme Vás abyste své milované pejsky či jiná zvířátka nechali doma, to je i jeden bodů z důležitých upozornění, co uvádíme tady dole na stránce, nebo zde na našich stránkách a my Vás milí návštěvníci prosíme abyste si je přečetli všechny pořádně, abyste věděli co smíte a co ne. Děkujeme předem za jejich respektování, neradi bychom chtěli řešit případné zbytečné problémy.
- pořadí vystoupení jednotlivých kapel najdete zde a bude také vyvěšeno v areálu u vstupu a pak samozřejmě v areálu, každopádně fest startuje podle plánu Spocená uklízečka ve 13,00 hodin, a to je sakra dobrej začátek, takže nezapomeňte přijít včas.
- předprodeje probíhají v Přerově na 3 místech viz zde a chcete li si lístky také objednat, tak volejte na 728335508,777329393 nebo 732478652, pro zájemce o lístky co jsou z Hranic,či z Olomouce volejte 728335508 ,lístky Vám můžeme předat přímo v Hranicích či v Olmiku. Můžete také objednávat na emailu srandaman@centrum.cz. Napište počet, jméno a příjmení a mi Vám je odložíme, jen prosíme o jistou slušnost a objednáte-li si lístky, tak si je prosím pak u vstupného vyzvedněte, připravíme Vám je tam, je to služba pro Vás, a bylo by neslušné od Vás, objednat si je, a pak nepřijít, ok?? Díky předem.
- předprodeje končí v sobotu 15.8. v 11,00,
- areál je v Přerově na Výstavišti a jak se k nám dostanete je vysvětleno zde nebo zde,
- areál bude otevřen v sobotu 15.8. od 12,00 hodin, je možné parkovat v areálu Výstaviště na vyhrazených místech,
- stanování či jen tak přespání (tedy stany a spacáky je možné mít s sebou) je také možné na vyhrazeném místě v areálu, s tím, že opustit pak areál musíte do 10,00 v neděli 16.8.2009
jen připomínáme, že se blíží termín uzávěrky fotosoutěže, a také dáváme na vědomí, že v MF Dnes, v Přerovsku a na rádiu Haná poběží soutěž o volné vstupenky, tak pozorně sledujte.

 
 sledujte vysílání kabelovky v Přerově, kde už běží info a našem-vašem festu: http://www.ktvprerov.cz/2m_tv_online.php

 
  Vážení rockoví přátelé, tak za měsíc nám to už vypukne, těšíte se?? věříme že jo:-) V  uvedených předprodejích už máte možnost zakoupit vstupenky za docela solidní cenu, tak neváhejte a pospěšte nakupovat . Jsou v Music centru naproti Bati v prvním patře, pak ve Wilsonce jak je prodejna Cd a CD bazar, tam je to vepředu v prodejně, tak i vzadu v Cd bazaru , a pak v parku kousek od aut. nádraží, v prodejně hudebních nástrojů, kousek vedle Madonny. Jinak noviny už o nás píšou, ví se o nás, to je fajn, plakáty už jsou do výlepovek taky připravené, no a nám všem nezbývá než věřit, že se setkáme na festu v hojném počtu a pořádně zapaříme. Nejste-li z Přerova, ale ikdyž jste:-), tak volejte na 728335508,732478652 a lístky Vám zabukujeme, to samé jestli nám napíšete na email např.srandaman@centrum.cz
Rocku zdar a Ahojlétorockfestu zvlášť


Tak už je to tady, vše je jasné, Ahojlétorockfest 2009 se uskuteční v areálu Na Výstavišti v Přerově. Okolnosti neplánované rekonstrukce areálu v Beňově si vyžádali tuto změnu a my věříme, že se na nás kvůli tomu nebudte zlobit. Chtěli jsme fest udělat co nejblíže Beňovu, tak abyste neměli problémy s dopravou atd.. a tak Přerov se nám zdál nejschůdnější variantou. Bude to trošičku náročnější na organizaci a další věci, ale duch našeho pohodového festiválku chceme zachovat, tak abyste se dítili fajn i v Přerově a my věříme, že tuto situaci pochopíte, za což Vám předem děkujeme.
    Každopádně některé výhody to má, plocha je tam celkem velká, stánky budou v klidu pohromadě kousek u velké haly, stan bude naproti podia, v arálu můžete v noci v klidu přespat a postavit si stan, zaparkovat auta atd... Chceme aby to bylo jako každý rock u nás, bez nějakých problémů, abyste akceptovali pokyny pořadatelů, označení atd..
    Myslíme, že jste skvělé publikum a a umíte být naprosto úžasní a v klidu, tak bychom to chtěli i letos, bez nějakého rvaní, rozbíjení oken, dveří aj. Takže je to tak, a ne jinak, teď už to víte.
    Spojení do Přerova a na Výstaviště je také v pohodě, cca každou hoďku tam jezdí od nádraží městská linka č.7 z nástupiště č.2 na AN.
    Co víc? Volejte nám na tel.-728335508, 724692513, 732478652, pište a objednejte si zvýhodněné vstupné v předprodeji a vůbec, těšte se ....My se taky těšíme a uděláme vše pro to, aby se Vám u nás líbilo.