DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

                 


 Letos, stejně jako loni budeme mít  zabezpečen "party stan" od pivovaru "ZUBR" se stoly a lavičkami, takže by to mělo být stejně jako na ročníku 2008 v poho, plus další lavičky a stoly, místa na trávě je také dost atd.... Pokud budte chtít přespat v areálu, není problém si postavit na vymezené ploše v areálu  stan - místa je dost, auta mohou parkovat v areálu také. Takže spacáky a stany si vemte klidně s sebou. Areál bude otevřen od 12,00 hodin v sobotu, a v neděli předpokládáme, že do 10,00 hodin v neděli budete muset vy co tu přespíte areál opustit, kvůli úklidu atd. WC fungovat budou, nic se nebojte.

 Předprodej vstupenek

V předprodeji jsou vstupenky 


Oficiální předprodeje jsou v Přerově a je samozřejmě možnost objednání lístků u nás - buď telefonicky, nebo mailem. Stačí tedy zavolat nebo napsat a my Vám rádi lístky odložíme na Vaše jméno a u vstupného si je vyzvednete za cenu v předprodeji, není to žádný problém, jen spoléháme na vaši slušnost, tedy když si lístky objednáte,tak si je i pak vyzvednete. 
telefony jsou : 728335508,777329393,732478652,
email:
ahojletobenov@centrum.cz

Zájemci z Hranic a okolí či Olomouce a okolí volejte 777329393,728335508,lístky Vám můžeme předat proti zaplacení osobně po domluvě
Důležité informace, které si prosím přečtěte pozorně a respektujte:
 
VŠEOBECNÉ PODMÍNKY POŘADATELE 

 
  • Zaplacené vstupné nevracíme, lístek se nemění. Zruší-li se akce, uplatněte nárok na vrácení vstupného tam, kde jste lístek zakoupili.
  • Pořadatel není odpovědný za případné škody způsobené na věcech, ani za újmu na zdraví.
  • Do areálu prosím nevnášejte láhve, plechovky, zbraně nebo i jiné předměty, které mohou být pořadatelem  označeny za nebezpečné. Pořadatel si vyhrazuje právo na osobní bezpečnostní kontroly.
  • V prostoru akce je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby.
  • Falšování vstupenek je trestné a trestá se dle zákonů ČR.
  • Znehodnocená nebo dodatečně upravovaná vstupenka je neplatná.
  • Zakoupením lístku a jejím předložením u vstupu vyjadřuje držitel vstupenky souhlas s Všeobecnými podmínkami pořadatele.
  • Vstupenka opravňuje pouze k jednomu vstupu. Po opuštění prostoru akce je bez kontrolního ústřižku vstupenka neplatná, a návštěvník může vstoupit zpět do areálu pouze prokáže-li se označením pořadatele, které mu vydá na místě akce.
  • Děti do 12 let vstup za doprovodu rodičů zdarma
  • Osoby se ZTP samozřejmě mají vstup zdarma.

Další  důležité info:

AKREDITACE
Pokud máte zájem o novinářskou akreditaci na AHOJLÉTOROCKFEST , tak pište prosím na email: ahojletobenov@centrum.cz

CO SE NESMÍ
 Do areálu není dovoleno vnášet jakékoliv nápoje, pet láhve, skleněné láhve, plechovky, zbraně, nože, nůžky a další předměty, které by mohly být pořadatelem označeny za nebezpečné. Pořadatel si vyhrazuje právo osobní bezpečnostní kontroly!

HYGIENA
Na festivalu bude k dispozici dostatečný toalet a pisoárů - ve sportovní hale jich je "mraky"(těch záchodů a pisoárů).
IDENTIFIKACE
   Každý návštěvník, který se u vstupu do areálu prokáže platnou vstupenkou, obdrží identifikační náramek na zápěstí. Náramek je pouze na jedno použití. Po rozepnutí se znehodnotí a již nejde znovu připnout. Neporušený identifikační pásek Vám umožní bez problémů opustit areál festivalu a opět se do něj vrátit. Páska na ruku, se kterou bude možný volný pohyb i mimo areál, bude sloužit jako vrácenka do areálu. V případě ztráty pásky či jejího poškození, již nebude vstup do areálu umožněn. V případě, že se v areálu festivalu nachází osoba bez pásky na ruce, nebo bez stanoveného označení "účinkující" či "pořadatel", bude dotyčná osoba z areálu vyvedena! Je nutné mít toto označení na ruce po celou dobu konání festivalu AHOJLÉTOROCKFEST !

ODPADKY
    V areálu festivalu bude připraven velký počet odpadkových košů. Ze zkušeností z předešlého ročníku a podobných akcí je třeba poznamenat, že nakládání s odpadky v areálu je především na rozhodnutí návštěvníků, jak se budou chovat. Proto pokud nechceš šlapat v odpadcích, odhazuj je do odpadkáčů … můžeš jít příkladem druhým :o). Důrazně však žádáme návštěvníky, aby neodhazovali odpadky na zpáteční cestě domů!
PARKOVIŠTĚ
    Pro návštěvníky festivalu bude připraveno v areálu parkoviště pro osobní automobily, popř. je možno parkovat na parkovištích a cestách v obci. Za věci odložené ve voze pořadatel neručí !
PSI
   Své čtyřnohé přátele nechte, prosím, doma. Hlasitá hudba a velké množství (občas trošinku opilých) lidí kolem je pro ně stresující situace.
MAGNETOFONY, KAMERY, VIDEOKAMERY
Do prostoru konání akce je zakázáno nosit magnetofony, kamery či videokamery.
Pořizování audio a videozáznamů je mimo povolené oficiální natáčení a nahrávání zakázáno! Takže nám stačí říct při vstupu a my Vám to na základě dohovoru povolíme:-))) 
Focení je povoleno bez říkání :-)))!