Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

   


   

Vlaků na Přerova jezdí spousta, ať již ze směru od Olomouce, od Brna, od Břeclavi, nechceme je zde všechny vypisovat, předpokládáme, že si je vyhladáte sami na www.idos.cz

jen pro příklad:  vlaky do Přerova ze směru Olomouc,

  15.8. Olomouc hl.n.   9:06 Koupit jízdenku Předrezervace Řazení Vlak R 804 možno zakoupit místenku vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let úschova během přepravy, možnost rezervace místa pro jízdní kolo
    Přerov 9:21 9:23    
   

Celkový čas 15 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

9:31 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 9:26 9:31 vlak nečeká na žádné přípoje Vlak Os 3309 1.2. vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol
    Přerov 9:51 9:58    
   

Celkový čas 20 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

9:57 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 9:48 9:57 Koupit jízdenku Předrezervace Řazení Vlak R 705 Galán restaurační vůz možno zakoupit místenku vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let úschova během přepravy, možnost rezervace místa pro jízdní kolo
    Přerov 10:12 10:14    
   

Celkový čas 15 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

10:31 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n.   10:31 vlak nečeká na žádné přípoje Vlak Os 4047
    Přerov 10:51 10:59    
   

Celkový čas 20 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

11:06 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n.   11:06 Koupit jízdenku Předrezervace Řazení Vlak R 806 možno zakoupit místenku vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let úschova během přepravy, možnost rezervace místa pro jízdní kolo
    Přerov 11:21 11:23    
   

Celkový čas 15 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

11:31 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 11:26 11:31   Vlak Os 3715
    Přerov 11:54 11:59    
   

Celkový čas 23 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

11:54 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 11:51 11:54 Koupit jízdenku Předrezervace Řazení Vlak Ex 529 Velehrad
    Přerov 12:09 12:11    
   

Celkový čas 15 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

12:31 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n.   12:31 vlak nečeká na žádné přípoje Vlak Os 3757
    Přerov 12:51 12:59    
   

Celkový čas 20 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

13:06 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n.   13:06 Koupit jízdenku Předrezervace Řazení Vlak R 808 možno zakoupit místenku vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let úschova během přepravy, možnost rezervace místa pro jízdní kolo
    Přerov 13:21 13:23    
   

Celkový čas 15 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

13:31 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 13:26 13:31 vlak nečeká na žádné přípoje Vlak Os 3717
    Přerov 13:51 13:59    
   

Celkový čas 20 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

13:57 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 13:41 13:57 Koupit jízdenku Předrezervace Řazení Vlak R 707 Hradišťan restaurační vůz možno zakoupit místenku vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let úschova během přepravy, možnost rezervace místa pro jízdní kolo
    Přerov 14:12 14:14    
   

Celkový čas 15 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

14:31 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 14:26 14:31 vlak nečeká na žádné přípoje Vlak Os 3759
    Přerov 14:51      
   

Celkový čas 20 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

 

15:31 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 15:26 15:31 vlak nečeká na žádné přípoje Vlak Os 3719
    Přerov 15:54 15:59    
   

Celkový čas 23 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

15:54 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 15:51 15:54 Koupit jízdenku Předrezervace Řazení Vlak Ex 525 restaurační vůz
    Přerov 16:09 16:11    
   

Celkový čas 15 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

16:31 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 16:26 16:31 vlak nečeká na žádné přípoje Vlak Os 3721
    Přerov 16:51 16:59    
   

Celkový čas 20 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

17:06 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n.   17:06 Koupit jízdenku Předrezervace Řazení Vlak R 812 možno zakoupit místenku vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let úschova během přepravy, možnost rezervace místa pro jízdní kolo
    Přerov 17:21 17:23    
   

Celkový čas 15 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

17:31 Datum Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn.   Spoje
15.8. Olomouc hl.n. 17:26 17:31 vlak nečeká na žádné přípoje Vlak Os 3723
    Přerov 17:54 17:59    
   

Celkový čas 23 min, vzdálenost 22 km, cena 33 Kč / 25 Kč (zákaznické jízdné)

 


 

další vlakové spoje najdete na www.idos.cz

   

TOPlist